•  

 • 30 липня 2020 року у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський Форум «Публічні закупівлі в дорожній галузі 2020-2021»

  Організатором заходу стала Всеукраїнська дорожня Асоціація.
  9 спікерів, 40 учасників наживо, 200 глядачів онлайн-трансляції – захід перевершив наші очікування! В котрий раз ми пересвідчилися, що проблема публічних закупівель у дорожній галузі є надзвичайно важливою та актуальною.
  В рамках Форуму був проведений навчальний семінар від профільних дорожніх юристів та закупівельників, досвідчених підрядників за найактуальнішими темами сьогодення. Форум проведено у формі відкритої платформи для обговорення актуальних питань пов’язаних із закупівлями в дорожній галузі.
  На ІІ Всеукраїнському Форумі ми:
  Поговорили про: нововведення в публічних закупівлях, практику АМКУ та її перспективи на 2021 рік, прозорість дорожніх тендерів.
  Розібрали: алгоритми дій після відхилення тендерної пропозиції, практичні кейси сезону 2020 р. про вплив Замовника на закупівлю, альтернативні засоби захисту неправомірного відхилення учасника.
  Відповіли на питання: як правильно підготувати тендерну пропозицію без ризику її відхилення; відсутності фінансування та компенсації упущеної вигоди; українські реалії об’єднання учасників.
  Учасникам форуму стали представники органів державної влади (Державне підприємство «Прозорро», Державна установа «Публічні закупівлі», CoST Ukraine та ін.) та представники бізнесу (керівники дорожньо-будівельних компаній, спеціалісти з підготовки тендерної документації, закупівельники, керівники тендерних відділів, юристи сфери публічних закупівель).
  Вже зовсім скоро за результатами Форуму буде сформовано резолюцію, яка відобразить колективну думку учасників Форуму. Документ буде направлений на розгляд замовникам усіх рівнів.
  Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблеми галузі!
  Переглянути фото-звіт форуму: https://cutt.ly/8s79zo8
  Переглянути презентації спікерів: https://cutt.ly/ns6ct4S
  Запис онлайн-трансляції: https://cutt.ly/Ws6vNjk
  До зустрічі на наступних заходах!
  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »