• У листопаді вийшов №1(73)/2023 журналу «Бетон»

  Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу ТОВ «Медіа Удача» заборонено. Допускається часткове передрукування, копіювання або відтворення інформації з обов’язковою прямою, відкритою для пошукових систем гіперпосиланням на www.kapstroy.kiev.ua.

  КОРОТКИЙ ЗМІСТ НОМЕРУ:

  РИНОК ПРИЧІПНОЇ ТЕХНІКИ: НОВІ ВИКЛИКИ — НОВІ РІШЕННЯ

  • У сучасному світі, де швидкість і ефективність мають вирішальне значення, причіпна техніка стає ключовим інструментом у різних сферах діяльності. Від сільськогосподарського сектора до вантажних перевезень, вона забезпечує необхідну мобільність, розвиток та оптимізацію процесів. А якщо до цього всього додати той, факт, що автоперевезення, в один момент стають основним способом доставки, то можна собі уявити, з якими викликами довелось зіштовхнутись гравцям даного ринку.

  АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА ПЛИТ ПЕРЕКРИТТЯ ІЗ ПЕРЕДНАПРУЖЕНОГО ЗАЛІЗОБЕТОНУ ВІД ІТАЛІЙСЬКОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ КОМПАНІЇ NORDIMPIANTI

  • В арсеналі компанії Nordimpianti існує безліч рішень, які допомагають автоматизувати виробництво заздалегідь напружених залізобетонних виробів на довгих стендах.

  РИНОК ПРОМИСЛОВИХ ПІДЛОГ: ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ

  Серед фундаментальних аспектів будівництва та інфраструктурного розвитку промислові підлоги посідають важливе місце. Їх роль не обмежується лише функціональністю — вони впливають на безпеку, ефективність та довговічність підприємств із різних галузей. Від заводів до складських приміщень, від комерційних об’єктів до виробничих цехів — обрана концепція промислової підлоги може вирішально вплинути на результативність діяльності підприємства. Як сьогодні розвивається та на що орієнтується вітчизняний ринок промислових підлог — читайте у статті.

  ДЕМОНТАЖ ТА ПЕРЕРОБКА: МОЖЛИВОСТІ ВІТЧИЗНЯНИХ ГРАВЦІВ

  Питання переробки будівельних відходів наразі є надзвичайно важливим та актуальним. Адже з початку повномасштабної війни росіяни зруйнували майже 60 тис. об’єктів, із яких 48 тис. — житлова забудова. Однак, за оцінками експертів, у процесі відбудови серйозною проблемою будуть не тільки колосальні обсяги зруйнованих об’єктів різного призначення, а й відсутність у достатній кількості профільної спецтехніки — дробарок, подрібнювачів, грохотів, обладнання та техніки для демонтажу.

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »