• АВТОДОРЕКСПО 2020

  11-13 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» поблизу Києва відбувся міжнародний форум дорожнього будівництва АВТОДОРЕКСПО 2020. За розмірами виставкової площі і кількістю представленої наживо техніки, цьогорічна подія стала найбільшою за всю історію форуму. Тут наживо було представлено близько 70 компаній галузі — виробники і постачальники усіх категорій обладнання й матеріалів для дорожньої галузі. Група видань «Капстроительство» виступила в якості головного медіа-партнера заходу.

  За давньою традицією, офіційний старт роботі форуму АВТОДОРЕКСПО дав очільник Укравтодору. Цього року Олександр Кубраков відкрив також дводенну науково-практичну конференцію і в своїй промові розповів про перспективи для всієї галузі.

  Чи не головна принада форумів АВТОДОРЕКСПО — можливість наживо побачити важку спецтехніку й обладнання і скласти власне враження про їхні якості та особливості. Щоб розмістити усіх зацікавлених і виставити якомога більше техніки був задіяний цілий павільйон (6 тисяч квадратних метрів) і частково — площа просто неба.

  Зважаючи на масштаби експозиції і кількість учасників — АВТОДОРЕКСПО 2020 не тільки підживив ділову активність у дорожній галузі, а й став місцем для спілкування, налагодження нових ділових контактів і знайомств із новими технологіями Серед відвідувачів були спеціалісти з усієї України: представники обласних дорожніх служб, фахівці комунального господарства, інженери і керівники дорожньо-будівельних компаній.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »