•  

 • БІЗНЕС ДНІ FIDIC 2019

  6-7 червня 2019 року в готелі «Хрещатик» відбувся масштабний бізнес-захід, організатором якого виступила Міжнародна федерація інженерів –консультантів  (FIDIC), а також Асоціація інженерів-консультантів України (АІКУ) – повноважний представник  FIDIC в Україні. Бізнес-дні пройшли під патронатом Комітету Верховної Ради України за питань транспорту спільно з FIDIC, Кабінетом Міністрів України, Міністерством інфраструктури України, Адміністрацією морських портів України, Академією Будівництва України, Укравтодором, CoST, ARENA CS. Група видань «Капстроительство» виступила медіапартнером заходу.

  Два дні були насичені виступами керівників профільних міністерств і відомств, VIP-спікерів і експертів, а також панельними дискусіями, бліц-тренінгами за контрактами і тендерною документацією FIDIC. Відвідувачі змогли ознайомитися з найсучаснішою практикою ведення будівельного бізнесу, а також поспілкуватися один з одним, провести переговори в комфортній обстановці.

  Перший день був присвячений тренінгу для представників підрядників, замовників, забудовників, проектних інвесторів і засновників, страховиків, інженерів-консультантів і архітекторів, керівників проекту і юристів. Учасники пройшли одноденний курс, який пояснює та ілюструє використання контракту FIDIC EPC (інженерні, закупівельні та будівельні / підрядні контракти – «срібна книга»). Протягом тренінгу було проаналізовано двоїсту роль інженера-консультанта в контрактах FIDIC, розглянуто специфіку претензій, спорів та арбітражу, управління проектами FIDIC, здійснено

  порівняльний аналіз контрактів 1999 року і нових контрактів 2017 року. По закінченню тренінгу всі учасники отримали особистий сертифікат FIDIC.

  Другого дня відбулась конференція із залученням представників Верховної Ради України, керівництва Рахункової Палати України, дирекції FIDIC, Кабінету Міністрів Україні, профільних міністерств і відомств, керівництва Європейського банку реконструкції та розвитку, Академії будівництва України та ін.

  Під час конференції підіймались питання функціонування FIDIC, як системи контрактної документації, яка регламентує процеси будівництва за участю міжнародних інвесторів та державних коштів. Також у доповідях спікерів йшлося про правила закупівлі проектів відповідно до директив ЄС та положень банків багатостороннього розвитку. Обговорювались також реформи законодавчої та нормативно-правової бази у сфері будівництва в Україні та найкращі світові практики з управління проектами.

   

  Під час конференції також відбулось підписання меморандумів про співпрацю між Асоціацією інженерів-консультантів України та Спілкою виробників будматеріалів України, а також між Асоціацією інженерів-консультантів України та Всеукраїнською дорожньою асоціацією.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »