•  

 • КРУГЛИЙ СТІЛ «ЦЕМЕНТОБЕТОН ДЛЯ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ» у ВІННИЦІ

  06.08.2019 Асоціація «Укрцемент» спільно з Управлінням дорожнього господарства Вінницької ОДА  провели круглий стіл «ЦЕМЕНТОБЕТОН ДЛЯ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ» у м. Вінниця.

  Зал засідань Управління був переповнений, 3 години презентацій та дискусій не втомили представників місцевих органів влади, об’єднаних територіальних громад, районних, міських та сільських рад Вінницькоі області. Зацікавленість, професійний підхід та бажання побудувати дорогу з цементобетону, а також використати нові для них технології, хвилювали учасників круглого столу.

  Територіальні дороги становлять майже половину загальної протяжності доріг — більше 46%. Це 22 тис. кілометрів доріг.  Для багатьох жителів України це основні дороги, що ведуть до шкіл, лікарень, до залізничних станцій, культурних центрів.

  Більшість цих доріг побудовані в 70-х роках минулого століття — і відтоді їхній ремонт не проводили. Погані дороги – це втрата часу, аварії, знос автомобілів, подорожчання перевезень, зростання споживання палива і навантаження на екологію

  На засіданні круглого столу були висвітлені та обговорені наступні питання для громад:

  — реформування транспортної інфраструктури в рамках реформи децентралізації;

  -улаштування цементобетонних доріг, матеріали, резерви потужностей цементних підприємств, діапазон цін на асфальтобетон та цементобетон в Україні;

  — концептуальні засади розвитку автомобільних доріг місцевого значення;

  — цементобетонні дороги з укочуваного бетону;

  — пінобетон для дорожнього будівництва.

  Учасників цікавило наступне: якість цементу, як власними силами побудувати дороги, вартість вітчизняних матеріалів для дорожнього будівництва, де пройти навчання інженерів, які критерії до підрядника, на що звернути увагу при проектуванні, публічних закупівлях, хто може зробити технічний супровід, економічна доцільність при виборі проектів на будівництво, порядок визначення вартості робіт, де і яку дорогу, хто може побудувати.

  ОТГ отримали практичні рекомендації щодо будівництва дороги для свої громади.

   

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »