• Надійне армування для бетонних підлог

  Промислові підлоги приймають на себе значні навантаження, в тому числі ударні. Тому до якості бетонних підлог мають пред’являтись високі вимоги за міцністю, надійністю та довговічністю.

  Ми пропонуємо розглянути базальтову фібру та арматуру в якості основних армуючих матеріалів бетону. І це дійсно варто уваги та детального розгляду.

  Додавання базальтової фібри до бетону сприяє зростанню його міцності до +30%, а при додаванні до цементно-піщаного розчину міцність зростає до +55%.

  Базальтова фібра збільшує вогнетривкість бетону, ударну стійкість та стійкість до інтервальних навантажень, показала гарні результати у випробуваннях з температурними перепадами.

  Це є відмінним армувальним абсолютно корозійно та лугостійким матеріалом, який не підвладний часу.

  Виготовлення фібробетону практично не відрізняється від процесу виготовлення звичайного бетону — потрібно просто додати на етапі сухого змішування 2-3 кг фібри з розрахунку на 1 куб бетону, або 1 кг фібри на 1 куб розчину стяжки для запобігання появи тріщин.

  Фібробетон армований базальтовою фіброю легко подається до місця заливки за допомогою бетоно-насосів не пошкоджуючи її та не впливаючи на їх пропускну здатність.

  Гарний армувальний ефект забезпечується тим фактом, що 1 кг базальтової фібри містить у собі 117 млн мого волокон, які своєю чергою створюють таку ж кількість точок армування в бетонній суміші.

  Також ми рекомендуємо застосовувати базальтову арматуру, якщо Ви хочете значно покращити експлуатаційні властивості бетонних підлог. Це відбувається внаслідок стійкості до корозії та лугу, надвисокої міцності базальтової арматури навіть в порівнянні зі сталевою.

  Базальтова арматура з легкістю в’яжеться, та на відміну від сталевої, не деформується внаслідок руху по ній бетонозмішувачів (хоча ми це робити не рекомендуємо).

  Використання базальтових армувальних матеріалів гарантує значну економічну ефективність. З цим завданням Вам радо допоможуть впоратися фахівці ТОВ «Технобазальт-Інвест». Вони допоможуть прорахувати економічну доцільність використання базальтової продукції на об’єкті

  будівництва та підкажуть яким чином можна досягти найкращого результату.

  Компанія «Технобазальт-Інвест»  — це український виробник базальтової фібри, арматура та ровінгу, який постачає свою продукцію в 54 країни світи, серед яких США, Канада, Австралія, Японія та інші розвинуті країни. Базальтова фібра та арматура Technobasalt® використовувалась в таких знакових об’єктах, як Burj Khalifa (ОАЕ) та, наприклад, в реконструкції мосту Sunshine Skyway Bridge у Флориді (США).

  Замовити розрахунок економічної доцільності можна за телефоном, або за посиланням

  WWW.TECHNOBASALT.COM

   

   

   

   

   

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »