•  

 • Народна оцінка допоможе кожному у виборі новобудови

  Завершено онлайн-голосування – перша народна премія нерухомості REALT GOLDEN KEY-2017. Підсумки підбито, переможців визначено, золоті ключі й дипломи вручено. Тепер з’явилася можливість вибирати собі помешкання в житлових комплексах, які мають ключ довіри від людей.

  Всі переможці REALT GOLDEN KEY-2017

  Понад 3000 людей увійшло в народне журі. Оцінювалися шляхом голосування 107 житлових комплексів-новобудов Києва та передмістя від 51 забудовника. У 8 номінаціях переможцям вручено 24 ключі народної довіри.

  В основних номінаціях визначалися кращі новобудови в економ, комфорт, бізнес і преміум класах. У недорогому сегменті житла перемогли по три житлові комплекси на лівому і правому берегах Києва. Перші премії – Варшавський мікрорайон і ЖК «Паркові Озера». Серед престижного житла – винятково правий берег. Перші премії – ЖК «Новопечерські Липки» і ЖК «Тетріс Холл».

  У додаткових номінаціях оцінювалися важливі для потенційного покупця характеристики: архітектура, інфраструктура, співвідношення ціни-якості. Переможці – три ЖК передмістя (ЖК «Чайка», ЖК «Покровський», ЖК «Continent»), по три на лівому і правому берегах у Києві.

  Перші премії – ЖК «RIVERSTONE» (архітектура), ЖК «Комфорт Таун» (інфраструктура), ЖК «Академ Парк» (ціна-якість).

  У номінації «забудовник, гідний народної довіри», результат не став несподіванкою. Перемогли забудовники з багаторічним досвідом будівництва та великою кількістю збудованого житла. Ключі народної довіри отримали:

  1. ХК «Київміськбуд».
  2. Компанія «Інтергал-Буд».
  3. Компанія «SG» (Stolitsa Group).

  У ТОП-10 забудовників, яким довіряють, увійшли компанії: UDP, Укрбуд, KAN Development, Енергополь-Україна, Geos, ТММ, Ковальська Нерухомість.

  Відзначимо забудовників, які отримали «в’язку ключів»:

  – KAN Development – 3 ключі (ЖК «Комфорт Таун», ЖК «Тетріс Холл», ЖК «Паркове місто»);

  – Stolitsa Group – 3 ключі (Варшавський мікрорайон, ЖК «Ліпінка», довіра забудовнику);

  – ХК Київміськбуд – 2 ключі (ЖК «Вул. Новомостицька – вул. Замковецька», довіра забудовнику);

  – Інтергал-Буд – 2 ключі (ЖК «Паркові Озера», довіра забудовнику);

  – Укрбуд – 2 ключі (ЖК «Академ Парк», ЖК «Подол Градъ»).

  На нашу думку, перша народна премія нерухомості REALT GOLDEN KEY-2017 пройшла успішно. Народне журі було активним і відповідальним. ЖК до голосування допускалися безкоштовно після перевірки. Ключ не можна було купити, тому нагороди стали заслуженими. Як зазначає організатор – портал REALT.UA, забудовники з гордістю і вдячністю отримували ключі народної довіри.

  Народна оцінка визначила лідерів ринку нерухомості сьогодні. Саме ця оцінка допоможе іншим при виборі нерухомості завтра.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »