•  

 • Новини Групи компаній «Індустрія» та Doosan Infracore

  З вересня 2018 р. Група компаній «Індустрія» спільно з Doosan Infracore починає продаж оновленого гусеничного екскаватора DX340 з індексом «К» на території України. Повна назва моделі, яка пропонуватиметься клієнтам компанії – Doosan DX340LCA-K і перша машина даної серії буде доступна для замовлення та придбання в Україні вже після 15 вересня!

  Серед відмінностей:

  1. Новий двигун Doosan DX12TI (Евро 2) з турбіною зі змінною геометрією та 4 клапанами на циліндр, з яким машина стала більш потужнішою та мобільнішою при виконанні однакових операцій.

  2. Внесені зміни в раму та задню верхню частину екскаватора, що дало змогу оптимізувати компонування основних елементів, а деякі зовсім перенести в іншу частину корпусу (наприклад, паливний бак та паливні фільтри змінили своє звичне місце дислокації).

  3. Оптимізовано та адаптовано до нового двигуна електронну систему управління екскаватором – e-Epos™, яка є власною розробкою Doosan Infracore і одною з найкращих програм управляння спецтехнікою, представленою на ринку України.
  І це тільки ті зміни, які можна відразу побачити.

  P.S. в новій моделі з’явилась можливість додатково замовити підігрів охолоджуючої рідини Webasto та новий електричний насос заправки палива в бак.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »