•  

 • Підписання Меморандуму про співпрацю між Сумською обласною державною адміністрацією та Національним Секретаріатом CoST

  12 червня 2018 Голова Сумської обласної державної адміністрації
  Микола Клочко та Директор Національного Секретаріату CoST Наталія
  Форсюк підписали Меморандум про співпрацю.
  Урочисте підписання відбулось в м. Києві за участі Чемпіона Ініціативи CoST в Україні – Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. В рамках децентралізації дорожнього господарства на баланс Сумської обласної державної адміністрації було передано 5 109 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Відтепер, всі бажаючі зможуть отримувати актуальні дані про проведення ремонтів автомобільних доріг
  області на публічному порталі Ініціативи CoST “Прозора інфраструктура” в режимі онлайн за посиланням: portal.costukraine.org.
  Як сказав Чемпіон CoST Володимир Омелян: «Я надзвичайно радий, що Сумщина потрапила в трійку областей-лідерів з прозорості інфраструктури разом з Львівською та Тернопільською обласними адміністраціями. Це надзвичайно висока відповідальність, тому хочу подякувати Голові ОДА за цей крок.
  В умовах децентралізації доріг поширення стандартів прозорості на дороги місцевого значення є вкрай важливим для здобуття довіри з боку громадян і бізнесу».
  Наталія Форсюк подякувала Володимиру Омеляну за підтримку та Голові Сумської ОДА за співпрацю і активну позицію щодо прозорості інфраструктури. «Ми намагаємось бути партнерами для всіх організацій, з якими працюємо та хочемо допомогти обласним адміністраціям
  перетворити громадській сектор на конструктивного партнера, який готовий не тільки критикувати але й співпрацювати. CoST є дієвим інструментом для побудови такого партнерства та співпраці».
  «Відновлення дорожньої мережі Сумщини є одним з пріоритетів для обласної адміністрації, адже для нас важливо максимально ефективно використати кошти передбачені на ремонти та будівництво обласних доріг, забезпечити їх високу якість.
  Сумська ОДА активно впроваджує антикорупційні практики в державному управлінні, зокрема разом з проектом USAID «Взаємодія» ми працюємо над зменшенням бюрократії та корупційних ризиків у роботі обласної адміністрації» — зауважив Микола Клочко.
  «Я щиро дякую пану Міністру за підтримку прозорості в інфраструктурній сфері та Ініціативі CoST за готовність до співпраці» — додав очільник Сумської області.
  Довідково: CoST (Construction Sector Transparency Initiative, Ініціатива прозорості інфрастурктури) багатостороння ініціатива із секретаріатом у м. Лондоні (Великобританія), яка об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу в 16-и країнах світу з метою забезпечення прозорості та підзвітності будівництва об’єктів інфраструктури, що здійснюється за публічні кошти, підвищення ефективності використання публічних коштів, моніторингу та зменшення ризиків неефективного управління та корупції.
  В Україні Ініціатива CoST розпочала свою активну роботу у 2015 році за підтримки Світового банку та сприяння Уряду України після підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародним Секретаріатом CoST, Міністерством інфраструктури України та Державним агентством автомобільних доріг України.
  Станом на травень 2018 року до роботи Ініціативи приєднано Укравтодор, ДП НЕК «Укренерго», КК «Київавтодор».
  В березні 2016 року закупівельними організаціями розпочато розкриття інформації за пілотними проектами. Інформацію розкривають 24 обласні служби автомобільних доріг. Станом на березень 2018 року розкрито інформацію за більше 1000 контрактів в сфері будівництва/реконструкції/ремонту автомобільних доріг.
  Станом на березень 2018 опубліковано звіти за пілотними проектами у дорожній галузі:
  — Ремонт доріг державного значення у 2016 році
  — Дороги Карпатського краю
  — Проекти МФО: реконструкція автомобільної дороги М-03 (контракт 2.1 –
  2.2.) та капітальний ремонт автомобільної дороги Н-01 (км 14+740 – км 43+345).
  Звіти опубліковано на офіційному веб-сайті CoST: costukraine.org.
  Контакти:
  Офіційний сайт Ініціативи CoST в Україні: http://www.costukraine.org
  Сторінка CoST Ukraine у Facebook: https://www.facebook.com/costukr
  Електронна адреса: info@costukraine.org
  Телефон Національного Секретаріату CoST (Україна): +38 (044) 351 41 80
  Про глобальну роботу Ініціативи на офіційному сайті Міжнародного Секретаріату
  CoST: http://www.constructiontransparency.org (англійською мовою).

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »