• STEEL FREEDOM 2022 – втілюй найсміливіші архітектурні ідеї для відбудови України!

  1 вересня STEEL FREEDOM відкриває новий конкурсний сезон для студентів архітектурно-будівельних спеціальностей. Відчуйте свободу в архітектурі та реалізуйте свої найсміливіші архітектурні задуми із застосуванням сталевих конструкцій в проектах.


  Анна Гонтаренко,

   

  т.в.о Виконавчого директора Асоціації УЦСБ: «Цьогоріч підготовка до національного архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM проходила у непростий для нашої країни час. Та завдяки підтримці партнерів та злагодженій роботі команди організаторів офіційно повідомляємо – Steel Freedom 2022 відкриває новий конкурсний сезон та чекає на сміливих, талановитих архітекторів і проектувальників.
  Повномасштабна війна рф проти України назавжди змінила наше життя. Але незмінними залишилися віра у майбутнє і сталь, як матеріал майбутнього, що дозволяє реалізувати масштабні проекти, високі темпи будівництва та втілити в життя найсміливіші архітектурні задуми.
  Також, STEEL FREEDOM 2022 нестиме важливу соціальну місію —  відбудова зруйнованої дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь.»

  Конкурсні завдання

  В технічному завданні STEEL FREEDOM 2022 заявлена одна категорія конкурсного проекту:

   

   

   

  Завантажити конкурсні завдання та рекомендовану літературу для розробки проектів (вихідні файли від замовників, ДБН, матеріали партнерів)

  Умови конкурсу

  Реєстрація команд з 1 вересня по 1 жовтня

  Подача конкурсних проектів до 1 листопада

  Фінал конкурсу 26 листопада

  Підтримка вищих навчальних закладів

  Організатор конкурсу Асоціація Український центр сталевого будівництва (УЦСБ) підписала меморандуми з ректорами ВНЗ щодо підтримки STEEL FREEDOM та конкурсантів.

  Викладачі вишів можуть виступати кураторами команд учасників STEEL FREEDOM та проводити консультації на етапі розробки проектів. Також, конкурсний проект може бути зарахований як курсова, контрольна або звітна робота в рамках навчального процесу.

  На сьогодні діють меморандуми з:

  Призовий фонд

  Загальний призовий грошовий фонд в двох категоріях конкурсних проєктів становить 150 000 * гривень:

  I місце — 30 000 гривень

  II місце — 25 000 гривень

  III місце — 20 000 гривень

  * Розмір премій зазначений після утримання податків (військовий збір 1,5% і податок на доходи фізичних осіб 18%), відповідно до Положення про конкурс на 2021 рік

  Також, традиційно партнери Конкурсу готують цінні призи для команд студентів: архітектурні подорожі, стажування, грошові сертифікати, сертифікати на навчання, техніка та багато іншого.

  Організатором конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ). Місія УЦСБ – позиціювати сталь, як матеріал №1 для створення ефективних та інноваційних рішень для замовників.

  Генеральний партнер конкурсу — Група Метінвест.

  Офіційні партнери:  МетіполTeklaSketchUp,  ЛІРА-САПР, Bim solutions, In Lab, Adebus, GRAPHISOFT CENTER UKRAINE, AVR

  За підтримки: Національної спілки архітекторів України.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »