•  

 • У Києві відбудеться виставка-демонстрація важкої техніки «HD Технополігон»

  9–10 вересня 2020 року на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» (с. Березівка, 37 км Житомирського шосе) вперше відбудеться міжнародна виставка-демонстрація важкої техніки та обладнання «HD Технополігон»https://technopolygon.com

   

  У заході візьмуть участь українські представники провідних світових брендів будівельної, дорожньої та комунальної техніки, бетонні, асфальтові заводи, сервісні компанії з обслуговування дорожньої техніки, постачальники запчастин та аксесуарів.

   

  Свою участь у «HD Технополігон» вже підтвердили: TAD Construction Group, «Алеанда», «Гідромаркет», Кредмашсервіс, «ПетроНік», Укргеопроєкт, «Ельворті». Партнерами виставки є знані світові бренди: FORX, JCB, Doosan та Hidromek.

   

  Відвідувачі виставки — організації та компанії, зацікавлені у придбанні спеціалізованої техніки. Це представники НАДУ, Укравтодору, КБУ, ДерждорНДI, дорожньо-будівельні підрядники, девелопери, комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування тощо.

   

  Відвідування виставки — безкоштовно за умови попередньої реєстраціі. https://technopolygon.com/visitors/

   

  Програма заходу включатиме експозицію новітніх зразків техніки, її демонстрацію та клієнтські тест-драйви. В рамках проєкту також відбудеться Форум за участю провідних професійних організацій, державних органів та лідерів галузі дорожнього будівництва.

   

  У перший день Форуму слово матимуть представники Національної асоціації дорожників України, серед членів якої — «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ», «АВТОСТРАДА», «ДРОГ-БУД УКРАЇНА», «Автодор», «РОСТДОРСТРОЙ», «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР», «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ», «ШЛЯХОВЕ БУДІВНИЦТВО «АЛЬТКОМ», «ТРАНС ЛАЙН ГРУП», із темою: «Аналіз дорожньо-будівельного ринку. Перспективи». Також в рамках Форуму ДерждорНДІ проведе панельну сесію «Законодавчі й нормативні новації в дорожній галузі». Серед питань сесії: програма будівництва доріг на 2021–25 роки, національна програма відновлення мостів на 2020–25 роки та новітні технології в дорожньому будівництві.

   

  Свою підтримку проєкту «HD Технополігон» висловили: Міністерство інфраструктури України, Укравтодор та Конфедерація будівельників України.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »