• У листопаді вийшов №1(73)/2023 журналу «Асфальт»

  Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу ТОВ «Медіа Удача» заборонено. Допускається часткове передрукування, копіювання або відтворення інформації з обов’язковою прямою, відкритою для пошукових систем гіперпосиланням на www.kapstroy.kiev.ua.

  КОРОТКИЙ ЗМІСТ НОМЕРУ:

  ДОРОЖНЬО-БУДІВЕЛЬНА ТЕХНІКА: АКТУАЛЬНІ ПОТРЕБИ РИНКУ

  • Втрата цінного обладнання, руйнування інфраструктури, зміна пріоритетів — це лише кілька факторів, які мали вплив на вітчизняний ринок дорожньо-будівельної техніки у 2022-2023 роках. У статті ми розглянемо більш детально ці зміни, їх вплив на ринок та дізнаємось, як оцінюють ситуацію його гравці.

  ЖОВТА ТАБЛИЦЯ 2023: 50 НАЙБІЛЬШИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ СПЕЦТЕХНІКИ

  • За даними досліджень видання International Construction, які щороку публікуються у вигляді «Жовтої таблиці», обсяги продажів провідних світових виробників будівельної техніки та обладнання залишаються стабільними, незважаючи на наявні проблеми.Останні кілька років виробники будівельної техніки перебували у нетипових ринкових умовах. Вони зіткнулися зі зростанням вартості матеріалів, нестачею галузевих фахівців та порушенням ланцюжків поставок, при цьому попит на їхню продукцію в багатьох сегментах досяг максимальних історичних значень. Як галузь пережила 2022 рік, і хто залишився в лідерах — далі у статті.

  ИНТЕРВ’Ю

  ПРАТ «АБ СТОЛИЧНИЙ»: ПРОФЕСIОНАЛIЗМ I ЯКIСТЬ

  • Як показав 2022 рік, нові реалії змушують шукати нові підходи. Головне — завжди бути відданим своїй справі та рухатися вперед. Тоді історія підприємства стане не просто хронологією подій, а відображенням прагнення рости, розвиватися та робити цінний внесок у розвиток країни.Про виклики, плани та нові стратегії ПрАТ «АБ Столичний» розповіла в інтерв’ю генеральна директорка Анна Левандовська.

  РИНОК ДОРОЖНЬОГО БІТУМУ: КРОКИ ДО ВІДНОВЛЕННЯ

  • Ринок дорожнього бітуму як невід’ємної частини асфальтобетонних покриттів напряму залежить від ситуації в дорожньо-будівельній галузі та зовнішньоекономічних чинників. Як ринок пережив 2022 рік та яку картину має сьогодні — розглянемо у статті.

  ДОБАВКИ ДО АБС ТА ТИПОВI ПОМИЛКИ ПРИ ВИКОРИСТАННI: КРУГЛИЙ СТIЛ

  Завдяки міцності та довговічності доріг ми отримуємо комфортний і безпечний рух по автошляхах країни. Це особливо важливо, коли дороги стають основними артеріями, а швидкість переміщення має ключове значення. Сьогодні ми не маємо такого активного будівництва доріг, як кілька років тому, але галузь має розвиватись і вдосконалюватись. У цій статті, за допомогою запрошених експертів, ми зосередимо увагу на важливості добавок до асфальтобетонних сумішей та виділимо найбільш поширені помилки, які можуть виникнути під час їх застосування. Це дасть можливість глибше зрозуміти процес створення якісного дорожнього покриття та визначити способи уникнення помилок у майбутньому.

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »