• В червні вийшов №2 (202)/2024 журналу «КАПбудівництво»

  Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу ТОВ «Медіа Удача» заборонено. Допускається часткове передрукування, копіювання або відтворення інформації з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням на www.kapstroy.kiev.ua.

  КОРОТКИЙ ЗМІСТ НОМЕРУ:

  РЕКЛАМА

  LOVOL CONSTRUCTION MACHINERY

  Компанія “ЮВС Машинері Груп” – офіційний представник в Україні виробника спецтехніки Lovol Construction Machinery Group з Китаю. Маємо честь запропонувати майбутнім клієнтам та партнерам весь доступний модельний ряд Lovol: гусеничні та колісні екскаватори, фронтальні навантажувачі, екскаватори-навантажувачі, грейдери, бульдозери, кар’єрні самоскиди, дорожні та грунтові котки, міні-екскаватори та навантажувачі, складські та портові навантажувачі й іншу, більш спеціалізовану, спецтехніку. Які зміни відбулися на українському ринку спецтехніки — читайте у статті.

  АНАЛІТИКА РИНКУ

  ТЕНДЕНЦІЇ РИНКУ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ. КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ РИНКУ.

  Ринок сендвіч-панелей залишається важливим сегментом будівельної індустрії. Його динаміка та тенденції позиціоновані на постійне розширення та подальший розвиток, тісно пов’язаний зі станом комерційного та промислового секторів. Сендвіч-панелі – це сучасний конструкційний матеріал, котрий широко застосовується в будівництві споруд різного цільового призначення. Яким бачать цей ринок постачальники та споживачі? Дізнайтеся зі статті.

  ОГЛЯД РИНКУ

  РИНОК ЛІФТІВ: ВВЕРХ ЧИ ВНИЗ? КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ РИНКУ.

  В повсякденному житті вже не обійтися без ліфтів, саме це спонукає виробників удосконалювати своє виробництво, створювати надійний та якісний продукт. В сьогоднішній статті обговоримо стан ліфтів України та розвиток ліфтобудівної галузі, проаналізуємо вітчизняний та світовий ринки ліфтів, спробуємо спрогнозувати, які зміни відбудуться в найближчі кілька років в ліфтовій індустрії та розглянемо чинний попит.

  ЛОГІСТИКА

  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛИКОГАБАРИТНОГО БУДІВЕЛЬНОГО ВАНТАЖУ. КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ РИНКУ.

  В даній статті ми розглянемо тему перевезення великогабаритного вантажу, сформулюємо вимоги та особливості його транспортування, проаналізуємо проблеми, які виникають при таких видах доставки та шляхи їх вирішення. Зі зрозумілих причин перевага буде надана перевезенням автомобільним транспортом.

  ТЕХНІКА

  КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА. КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ РИНКУ.

  Попри війну та складну ситуацію в державі українські міста і далі продовжують жити та працювати. Великі та малі компанії розвиваються і виготовляють якісну продукцію, шукають шляхи для розвитку та вдосконалення. Однією із галузей яка і надалі підтримує економіку України у воєнний час є машинобудування.

  Компанії та заводи активно працюють і випускають власні моделі різної техніки, серед яких і комунальна техніка, про яку ми поговоримо трохи детальніше.

  ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ.

  У сучасному світі, де тендери та конкуренція стають невід’ємною частиною повсякденного життя, держава відчуває необхідність боротьби з різними видами зловживань але в погоні за метою не рідко “перегинає палицю”. Особливо гострим сьогодні є питання кримінальної відповідальності в сфері публічних закупівель.

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »