•  

 • В КИЄВІ ВІДБУЛИСЬ XVІІ МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «КОМУНТЕХ — 2019» ТА X СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ДОРТЕХЕКСПО — 2019»

  5‑7 листопада в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ, Броварський проспект, 15) відбулася XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019», тематично доповнюючи її X Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо ‑ 2019» та XV Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства».

  Мета цих щорічних галузевих заходів ‑ створення нових можливостей та сприяння розвитку співробітництва місцевого самоврядування, бізнес‑спільноти та влади, міжнародних організацій у впровадженні проектів, які покликані зробити українські громади сучасними, прогресивними та комфортними.

  Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України. Група видань «Капстроительство» традиційно виступила медіа-партнером заходів.

  За роки існування Міжнародні спеціалізовані виставки «КомунТех» та «ДорТехЕкспо» створили єдиний демонстраційний простір для фахівців, яких цікавить комунальна, дорожня, будівельна техніка, спецтехніка, обладнання для покращення благоустрою територій та поводження з відходами, розвиток дорожнього господарства тощо. В цьогорічних виставках свою продукцію представили 95 підприємств з 6 країн світу (Австрія, Італія, Німеччина, Україна, Фінляндія, Чеська Республіка), демонструвавши як власні продукти, так і кращі світові зразки виробництва багатьох країн світу.

  Тематично різноманітна ділова програма щорічно привертає увагу фахівців, представників профільних міністерств та відомств, делегатів від національних та місцевих органів влади, асоціацій, громадських організацій, міжнародних експертів з країн‑членів ЄС, що дає змогу поділитися практичним досвідом, посилити міжнародне співробітництво та водночас обговорити стани галузевих стратегій та потенціал їх розвитку.

  За відгуками експонентів та відвідувачів, саме такий демонстраційний та комунікативний майданчик орієнтує голів громад, керівників комунальних підприємств, місцевих підприємців на використання сучасних технічних досягнень для розвитку інфраструктури міст, селищ, сіл нашої країни.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »