• В лютому вийшов №1 (201)/2024 журналу «КАПбудівництво»

  Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу ТОВ «Медіа Удача» заборонено. Допускається часткове передрукування, копіювання або відтворення інформації з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням на www.kapstroy.kiev.ua.

  КОРОТКИЙ ЗМІСТ НОМЕРУ:

  ТЕХНІКА

  РИНОК САМОСКИДІВ: НЕОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

  Самоскиди є важливою складовою будівельної та гірничодобувної промисловості й забезпечують ефективну та безперебійну роботу. Збільшення обсягів будівництва, активна реалізація інфраструктурних проєктів і розвиток промисловості є основними чинниками зростання ринку самоскидів. Які зміни відбулися на світовому ринку та ринку самоскидів України — читайте у статті.

  ІНТЕРВ’Ю

  ТЕНДЕНЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО РИНКУ УКРАЇНИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

  Повномасштабне вторгнення кардинальним чином змінило географію та обсяг будівельного ринку, спричинило кадрові зміни, вплинуло на нормативну базу, а також відкрило нові напрями діяльності для українських будівельних компаній. Директор Rauta Андрій Озейчук розповів про тенденції та зміни у будівництві в 2022-2023 роках.

  РЕКЛАМА

  WTS: WANT TO REBUILD

  Складний, буремний і, водночас, визначальний період історії нашої країни. В один день змінюються долі людей, напрямки руху і цілі. Найміцніші у лавах ЗСУ, найвідповідальніші підтримують економіку, сплачують податки та створюють, розвивають бізнеси.

  Компанія «ВІНТЕХСОЛЮШНС» — була створена під час війни. Віра у перемогу стала не лише нашим гаслом, але й частиною корпоративної культури компанії.

  Аналітика

  ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДІВЛІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ СЕГМЕНТА

  Технологія будівництва швидкомонтованих будівель (ШМБ) ґрунтується на використанні сталевого каркасу як основи, до якої прикріплені елементи конструкцій, що захищають. У разі сучасного підходу до реалізації проєкту із застосуванням технології ШМБ можна досягти максимального ефекту з помірними витратами. Тож цілком логічно вводити швидкомонтовані будівлі до планів майбутньої відбудови України. Але чи готовий ринок ШМБ до активного попиту в майбутньому та яка ситуація на ринку наразі, читайте в статті.

  Ринок

  ІНЕРТНІ МАТЕРІАЛИ: СКЛАДОВІ ТА ОБЛАДНАННЯ

  Український ринок інертних матеріалів характеризується насиченістю — попит практично повністю забезпечується вітчизняним виробництвом. На частку імпорту припадає менше 1% споживання. Але незважаючи на те, що на ринку присутні великі гравці, також на ньому діє безліч незалежних виробників матеріалу.

  З одного боку, це створює умови для конкуренції, з іншого — гальмує технічне оновлення галузі. Адже лише вагомі гравці можуть дозволити собі модернізацію виробництв. А з огляду на потреби, які виникнуть у майбутньому процесі відбудови країни, це стане змістовним аргументом.

  Юристи

  ВІЙСЬКОВО-ТРАНСПОРТНИЙ ОБОВ’ЯЗОК. ЧИ МОЖЛИВО ПОВЕРНУТИ ТЕХНІКУ, ЯКА БУЛА ВИЛУЧЕНА У ПІДПРИЄМСТВА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ?

  Підтримка Збройних Сил України – це пріоритетне завдання станом на сьогодні, і всі підприємства готові виконувати ВТО, але залишається низка питань. Чи можуть вилучити всю техніку підприємства? Чи зобов’язана держава повернути вилучену техніку? Які права та обов’язки підприємства у розрізі ВТО? У статті розглянемо основні аспекти ВТО та можливі зміни, які пропонуються новим законопроєктом у сфері мобілізації.

  Реклама

  NORDIMPIANTI – СВІТОВИЙ ЛІДЕР В БЕЗОПАЛУБНОМУ ВИРОБНИЦТВІ

  Це єдина компанія на сьогодні, яка виконує проєкти балок і плит 600, 700, 800, 900 і 1000 мм, формуючи вироби на довгих 100 метрових доріжках сліпформером SF1000.

  Аналітика

  ЖОВТА ТАБЛИЦЯ 2023: 50 НАЙБІЛЬШИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ СПЕЦТЕХНІКИ

  За даними досліджень видання International Construction, які щороку публікуються у вигляді «Жовтої таблиці», обсяги продажів провідних світових виробників будівельної техніки та обладнання залишаються стабільними, незважаючи на наявні проблеми.

  Останні кілька років виробники будівельної техніки перебували у нетипових ринкових умовах. Вони зіткнулися зі зростанням вартості матеріалів, нестачею галузевих фахівців та порушенням ланцюжків поставок, при цьому попит на їхню продукцію в багатьох сегментах досяг максимальних історичних значень. Як галузь пережила 2022 рік, і хто залишився в лідерах — далі у статті.

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »