• В октябре вышел №3(71)/2021 журнала «Бетон»

  Какое-либо использование материалов без письменного разрешения ООО «Медиа Удача» — запрещено. Допускается частичная перепечатка, копирование или воспроизведение информации с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на www.kapstroy.kiev.ua.

  КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ НОМЕРА:

  НОВОСТИ КОМПАНИЙ

  • МОДЕРНІЗАЦІЯ БЕТОНОЗМІШУВАЛЬНОЇ УСТАНОВКИ 100 М3/ГОД НА ЗАВОДІ ДБК-4 (М. КИЇВ)
  • ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В ОБЛАСТІ ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ
  • НОВИЙ ТА СУЧАСНИЙ БЕТОНОЗМІШУВАЛЬНИЙ ЗАВОД ВСТАНОВЛЕНО В ХЕРСОНІ

   

  НОВОСТИ ОТРАСЛИ

  • IVECO ТА NIKOLA ВІДКРИЛИ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
  • РОЗШИРЕННЯ АСОРТИМЕНТУ — ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ

  ЮРИСТЫ

  ПЕРЕВІРКА КОНТРАГЕНТА, АБО ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ

  Всупереч старій істині, за якою «краще давнього друга не втрачати, ніж двох нових придбати», у бізнесі без нових «друзів» не обійтися. Але ж перевірці нових контрагентів, на жаль, приділяють увагу не всі, що і призводить нерідко до фінансових втрат.

  Особливо актуальною є така перевірка, коли контрагент працює за передплатою і займається постачанням великих партій товару. «Чи варто економити час та кошти на перевірку контрагента?» — на це питання постараємося відповісти у цій публікації.

  МАТЕРИАЛЫ

  ХИМИЧЕСКИЕ ДОБАВКИ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА БЕТОННЫХ СМЕСЕЙ

  Отрасль промышленного производства добавок для бетонных смесей существует десятки лет. Они прочно вошли в повседневную строительную практику. Производители добавок постоянно работают над совершенствованием технологии и свойств собственной продукции. Постепенно на строящихся объектах повышается культура применения бетонных смесей, модифицированных добавками.

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »