•  

 • Відбувся круглий стіл «Цементобетон для доріг місцевого значення»

  30.07.219 Асоціація «Укрцемент» провела круглий стіл «ЦЕМЕНТОБЕТОН ДЛЯ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ» за підтримки ПрАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ» на території заводу (с. Ямниця, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.).
  В засіданні круглого столу прийняли участь представники виконавчих органів Івано-Франківської області, Асоціації «Укрцемент», ПрАТ «Івано-Франківськцемент», ДП «ДерждорНДІ», ДП «Торговий дім «Пальміра», експерти з децентралізації дорожньої інфраструктури, місцеві громади, районні, міські та сільські ради. Група видань «Капстроительство» виступила медіа-партнером заходу.

  На засіданні круглого столу були висвітлені та обговорені наступні питання:
  1. Про стан реформування транспортної інфраструктури в рамках реформи децентралізації розповів радник заступника Міністра інфраструктури України, Віце-Президент Всеукраїнської дорожньої Асоціації — Вадим Олійник.
  2. Про цементобетонні дороги в Україні: улаштування, матеріали, резерви потужностей цементних підприємств, діапазон цін на асфальтобетон та цементобетон в Україні — розповіла Людмила Кріпка, керівник департаменту науково-технічної і юридичної інформації Асоціації «Укрцемент».
  3. Директор ДП «ДерждорНДІ» — Артем Безуглий доповів про концептуальні засади розвитку автомобільних доріг місцевого значення (програми розвитку, проектна документація, тендерні процедури, виконання дорожніх робіт, технічний нагляд, незалежний контроль якості, утримання служби замовника тощо).
  4. Про цементобетонні дороги з укочуваного бетону – оптимального рішення для України повідомив менеджер проекту «Дороги із укоченого бетону» ТД «Пальміра» — Вячеслав Мовчан.

  5. Керівник випробувальної лабораторії і ВТК ВВМ ПрАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ» Гев’юк Ірина ознайомила присутніх з інформацією про дорожні цементи: види цементів, які випускаються на ПрАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ», діючі сертифікати відповідності, співпрацю з вітчизняними і міжнародними НДІ, досвід у дорожньому бетонуванні.
  В ході активного обговорення зійшлись на спільній думці, що при достатній відповідальності місцевої влади та активності територіальних громад питання якісного та довговічного покриття може бути вирішене вже в найближчому майбутньому. А заходи, подібні цьому, стануть імпульсом для старту цього процесу.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »