• Відомі переможці конкурсу STEEL FREEDOM 2021

    27 листопада відбувся фінал STEEL FREEEDOM 2021, в рамках проведення Steel Freedom Architecture Festival, що визначив переможців цьогорічного студентського архітектурного конкурсу та найцікавіші проекти на думку журі, партнерів, глядачів.

     

    STEEL FREEEDOM 2021 в цифрах:

    135 зареєстрованих команд (абсолютний рекорд за дев’ять років проведення конкурсу)

    14 Вищих навчальних закладів

    84 розроблених проекти

    74 команд півфіналістів, з них:

    Андрій Римаренко, координатор конкурсу Steel Freedom:

    «STEEL FREEDOM — це ком’юніті активних молодих спеціалістів, які вже за декілька років будуть вершити долі міст та створювати знакові об’єкти в Україні та світі.

    Ми ставимо перед студентами складні завдання: комунікація з реальним замовником, робота в команді, ділянкою, технічним завданням, обмеженнями та чіткі дедлайни кожного етапу конкурсу. Наша задача – показати талант та величезний потенціал студентів архітекторів та проектувальників, гучно заявити про себе, відкрити можливості для професійного росту, та, звісно,  створити неймовірні проекти для топових замовників будівництва із застосуванням металоконструкцій.

    Цьогорічний рекорд STEEL FREEDOM за кількістю команд та учасників надзвичайно радує та драйвить нашу команду організаторів, адже ще перед більшою кількістю студентів відкриються нові професійні можливості. А ще більше радує креатив, якість та рівень проектів, що зростає з кожним роком.

    Ми віримо в кожного конкурсанта та нові знакові об’єкти зі сталі в Україні та маємо за честь відкривати такі таланти»

    В першій частині фестивалю Steel Freedom Architecture Festival 20 команд фіналістів STEEL FREEDOM 2021 презентували свої конкурсні проекти у двох категоріях:

     

    1. Створення проекту бізнес-центру у м. Київ (Замовник проекту девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент)
    2. Створення проекту культурного центру у м. Київ (Замовник проекту Perfect Group та Riverside Development)

    Представники журі  –  знані архітектори України та експерти в будівельній галузі, оцінювали 20 проектів команд фіналістів відповідно до наступних критеріїв: використання металевих конструкцій, як основного матеріалу реалізації ідеї проекту, відповідність архітектурної та конструктивної форм, містобудівна концепція, функціональність і художня виразність, оригінальність і новизна ідеї.

    Аудитор компанії Baker Tilly слідкував за ходом голосування та виставлення оцінок журі під час захисту конкурсних проектів, а також здійснював контроль під час підрахунку голосів, забезпечуючи прозорість та коректність даних.

    В другій частині архітектурного фестивалю Дмитро Васильєв, головний архітектор архітектурного бюро ARCHIMATIKA, разом зі своєю командою (учасники Steel Freedom попередніх років) розповів реальні історії роботи в бюро «Колишні студенти teamwork та півмільйона», Олександр Максімов, головний архітектор проектів AVG Group, поділився як AVG Group трансформує об’єкти,

    Олексій Образцов, директор архітектурної майстерні АрхОбраз, виступив з лекцією «Еволюція уявлень про будинок мрії», Віталій Квич, координатор проектів архітектурно-інжинірингової компанії AVR Development, висвітлив тему проектування багатофункційних об‘єктів, Антон Захарченко, координатор проекту, та Олексій Макухін, виконавчий директор Фонду Пам’яті «Бабин Яр» присвятили свою доповідь «Курган пам’яті — Музей експозиційної моделі. Центр Голокосту Бабин Яр» історичній пам’яті, а Андрій Рижиков, СEO і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution, поділився думками про еластичну архітектуру.

    І найочікуваніша частина архітектурного фестивалю – церемонія нагородження переможців архітектурного студентського конкурсу STEEL FREEDOM 2021.

    За результатами голосування журі цьогорічними переможцями STEEL FREEDOM в категорії Створення проекту культурного центру у м. Київ (Замовник проекту Perfect Group та Riverside Development) стали команди:

    1 місце

    C-423

    Олена Мелешко (Київський національний університет будівництва та архітектури)

     

     2 місце

    C-694

    Данило Бачинський, Олексій Авраменко, Діана Гаркавенко, Артем Громов та куратор Ірина Леонідівна Кравченко (Київський національний університет будівництва та архітектури)

     

    3 місце

    C-469

    Володимир-Максим Нагірняк, Анастасія Калініченко, Іван Андрейко та куратор Леонід Іванович Вознюк   (Національний університет «Львівська політехніка»)

     

    За результатами голосування журі цьогорічними переможцями STEEL FREEDOM в категорії Створення проекту бізнес-центру у м. Київ (Замовник проекту девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент) стали команди:

     1 місце

    B-117

    Дмитро Боровик, Ростислав Племянник, Єлизавета Валявська, Олексій Простак

    (Київський національний університет будівництва та архітектури)

     

    2 місце

    B-806

    Муса Тофік огли Гейдаров, Ярослав Нагородний, Марія Гусак, Олександра Шпетна, Стефанія Олійник (Київський національний університет будівництва та архітектури)

    3 місце

    B-767

    Олександра Філіпчук, Вікторія Подойніцина, Олексій Клименко, Інна Лісіцина та куратор Євген Іванович Цюпин (Київський національний університет будівництва та архітектури)

    Команди-переможці, які посіли 1, 2 і 3 місця, отримали грошові сертифікати в розмірі 30 000 грн, 25 000 грн і 20 000 грн відповідно та подарунки від партнерів конкурсу — компаній Метінвест, Ліра Сапр Стандарт та Ліра Сапр Про.

     

    Генеральний партнер конкурсу компанія Метінвест, провідний виробник металопрокату в Україні, подарувала архітектурну подорож на «Експо-2020» в Дубаї команді B-430 (Валерія Гончаренко, Аліна Янко, Камiла Ващенко, куратор Павло Олегович Васильєв з Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»)

    Компанія AVG груп подарувала окуляри віртуальної реальності, що дозволять відтворювати та презентувати об’єкти будівництва на новому рівні, команді B-399 (Олександр Нікітенко, Данило Копєйкін з Київського національного університету будівництва та архітектури).

    Команда В – 691 (Максим Круподер, Роман Дерпа з Київського національного університету будівництва та архітектури) отримала приз від PRAGMATIKA.MEDIA — сертифікат на публікацію у виданні Pragmatika.

    ADEBUS, міжнародна школа бізнесу для архітекторів та дизайнерів відзначила команду C-961 (Софія Кунь, Анна Денисенко, Альона Масловець, Едуард Семенов, куратор Ірина Валеріївна Булах з Київського національного університету будівництва та архітектури та Одеської державної академії будівництва та архітектури), вручивши сертифікат на навчання у школі

    Компанія Крафт Декенсістем Україна подарувала сертифікати на покупки командам:

    B-246 (Світлана Тимцясь, Марина Можаровська, Карина Ларюшкіна, Марк  Романюк та куратор Ганна Ігорівна Дорохіна з Київського національного університету будівництва та архітектури, Національного університету «Львівська політехніка»)

    B-138 (Каріна Базак, Тетяна Панкова, Анастасія Волковська, Софія Лапіна, Олеся Андрусік з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    C-150 (Антон Кобзєв, Кирило Старов, Юрій Петрина, Іван П’ятов та куратор Володимир Іванович Баб’як з Національного університету «Львівська політехніка»)

    Команда C-423 (Олена Мелешко з Київського національного університету будівництва та архітектури) отримала сертифікат на проходження курс Грасхопер від  inLab School.

    Грошові винагороди від Стандартпарк Україна отримали команди:

    B-430 (Валерія Гончаренко, Аліна Янко, Камiла Ващенко та куратор Павло Олегович Васильєв з Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»)

    C-292 (Арина Бакун, Ілля Лесів та куратор Ірина Михайлівна Кучменко з Одеської державної академії будівництва та архітектури)

    B-971 (Олександр Гоцик, Артур Глух, Ярослав Дмитренко та куратор Володимир Іванович Баб’як з Національного університету «Львівська політехніка»)

    Компанія Метіпол презентувала графічні планшети Wacom учасникам команди С-360 (Владислав Волинський, Анна Самсель, Максим Бренькач та куратор Микола Володимирович Шолудько з Національного університету водного господарства та природокористування)

    Постійний партнер конкурсу компанія Trimble подарувала річні ліцензії SketchUp Studio для всіх членів команди B-767 (Олександра Філіпчук, Вікторія Подойніцина, Олексій Клименко, Інна Лісіцина та куратор Євген Іванович Цюпин з Київського національного університету будівництва та архітектури) та участь у глобальному конкурсі Global Tekla BIM Awards 2022;

    майстер-клас із застосування новітніх технологій в будівництві (Trimble Connect / Rhino / SketchUp) та навчальні курси, які допоможуть студентам на початку їх професійної кар’єри командам:

    C-617 (Олександр Аврамук, Мар’яна Віхоть, Віталій Цимбалістий, Єлизавета Макінян, Андрій Андронійчук та куратор Андрій Юрійович Штендера з Національного університету «Львівська політехніка»)

    C-513 (Анастасія Штикова, Наталія Власенко, Василь Беган та куратор Ганна Ігорівна Дорохіна з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    С-101 (Аліна Яковлева, Катерина Кас’янова, Рімма Новікова та куратор Олександр  Віталійович Рябокінь з Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури)

    B-265 (Василь Олійник, Яна Калашник, Катерина Гончарук, Віталій Дейнека, Андрій Карпушин та куратор Андрій Богданович Пелех з Національного університету «Львівська політехніка»)

    B-319 (Тетяна Граматік, Олена Овчар та куратор Наталя Станіславівна Захаревська з Одеської державної академії будівництва та архітектури)

    B-117 (Дмитро Боровик, Ростислав Племянник, Єлизавета Валявська, Олексій Простак з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    B-576 (Дмитро Батюк, Ірина Мітяєва та куратор Володимир Євгенович Вещев з Харківського національного університету будівництва та архітектури)

    B-246 (Світлана Тимцясь, Марина Можаровська, Карина Ларюшкіна, Марк Романюк та куратор Ганна Ігорівна Дорохіна з Київського національного університету будівництва та архітектури, Національного університету «Львівська політехніка»)

    Три тома книг про український дизайн від архітектурного бюро АрхОбраз отримала команда B-148 (Мілена Гудим, Олександра Булгакова, Яніна Холодова та куратор Володимир Євгенович Вещев з Харківського національного університету будівництва та архітектури)

    Компанія Рууккі Україна подарувала графічні планшети Wacom Intuos учасникам команди С-818 (Софія Дімітрієва, Андрій Кузнецов, Олексій Балабан та куратор Анатолій Володимирович Пікуль з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    ЛІРА САПР підтримала команди B-778 (Інна Стрижак, Марія Косович, Тимофій Шимко з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    та C-513 (Анастасія Штикова, Наталія Власенко, Василь Беган та куратор Ганна Ігорівна Дорохіна з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    Акустик Груп відмітила грошовим сертифікатом команду C-951 (Владислав Борейчук, Юлія Занько, Ольга Бойко, Олександр Гела з Національного університету «Львівська політехніка»)

    Компанія Манеж відмітила грошовим призом та стажуванням в компанії Манеж SBM studio команду B-117 (Дмитро Боровик, Ростислав Племянник, Єлизавета Валявська, Олексій Простак з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    та запросила на стажування в компанії SBM studio команду B-691 (Максим Круподер, Роман Дерпа з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    За найбільш вдалу концепцію архітектурної підсвітки компанія SVL номінувала сертифікатами на суму 15 000 грн та стажуванням з фінансовою винагородою в компанії SVL команду C-284 (Інеса Заболотна, Владислав Ткачук та куратор Анжеліка Валеріївна Соколова з Одеської державної академії будівництва та архітектури)

    Набір книг з оглядом кращих проектів світової архітектури від компанії Rauta отримала команда   C-851 (Діана Щербина, Олександра Стаднійчук, Ангеліна Максимчук, Ростислав Копанєв, Вероніка Новоселецька та куратор Максим Едуардович Третяк з Київського національного університету будівництва та архітектури та Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури)

    GRAPHISOFT CENTER UKRAINE подарувала комерційні ліцензії Archicad 25 на 1 рік для всіх членів команди B-767 (Олександра Філіпчук, Вікторія Подойніцина, Олексій Клименко, Інна Лісіцина та куратор Євген Іванович Цюпин з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    Компанія AVR development запросила три команди студентів відвідати місто Львів та об’єкти компанії з екскурсією від спеціалістів та авторів реалізацій,  які поділяться своїми практиками та технологіями, застосованими під час будівництва:

    C-292 (Арина Бакун, Ілля Лесів та куратор Ірина Михайлівна Кучменко з Одеської державної академії будівництва та архітектури)

    C-951 (Владислав Борейчук, Юлія Занько, Ольга Бойко, Олександр Гела з Національного університету «Львівська політехніка»)

    B-806 (Муса Тофік огли Гейдаров, Ярослав Нагородний, Марія Гусак, Олександра Шпетна, Стефанія Олійник з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    Постійний учасник журі, компанія Archimatika, відмітила дві команди за кращі архітектурні рішення та подарувала архітектурну подорож на Експо 2020:

    C-423 (Олена Мелешко з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    B-963 (Микита Лисенко з Київського національного університету будівництва та архітектури)

    За результатами онлайн-голосування, в якому взяли учать понад 4300 користувачів, були визначені дві команди в номінації Приз глядацьких симпатій:

    C-617 (Олександр Аврамук, Мар’яна Віхоть, Віталій Цимбалістий, Єлизавета Макінян, Андрій Андронійчук та куратор Андрій Юрійович Штендера з Національного університету «Львівська політехніка»)

    В-384 (Роман Опришко, Катрін Беркела, Ігор Гриньків, Іван Єременчук, Олег Галушко та куратор Оксана Моркляник з Національного університету «Львівська політехніка»)

    Організатором фестивалю STEEL FREEDOM ARCHITECTURE FESTIVAL та Національного студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український центр сталевого будівництва, місія якої просування сталі, як кращого матеріалу в будівництві та реконструкції об’єктів нерухомості.

     

    Генеральний партнер конкурсу – Група Метінвест.

    Офіційні партнери:  МетіполTeklaSketchUp,  ЛІРА-САПРGRAPHISOFT Center UkraineSVLSTANDARTPARKKRAFT Deckensysteme UkraineRuukkiMANEZHBIM Solutions UkraineAcoustic GroupRauta.

    За підтримкиIn.Lab SchoolADEBUS, Національної спілки архітекторів України.

    Медіа-партнериPragmatikaGMK centerКапстроительствоBuild PortalProperty timesProfBuildVertakiProfidomBudynokMarketerUaProm.info

     

     

    Сайт принадлежит
    группе изданий «Капстроительство»
    компания ООО «Медиа-Удача»
    since 1999
    Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
    Translate by Google »