•  

 • VII річна конференція УАВП LIMEFORUA 2019

  13-14 грудня 2019 року у Буковелі відбудеться VII річна конференція Української асоціації вапняної промисловості LIMEFORUA 2019.

  Конференції УАВП – найважливіші галузеві події України, які щороку проходять у різних містах країни. Заходи асоціації стали майданчиком для дискусій та діалогу, що об’єднує ключових гравців вапняної промисловості України, представників основних галузей споживання та провідні компанії світу.

  Річна конференція LIMEFORUA 2019 завершує цикл подій УАВП 2019 року, та одночасно відкриватиме горизонти наступного сезону.

  Серед учасників конференції LIMEFORUA 2019: найбільші компанії вапнякового та вапняного ринків, споживачі вапнякової продукції, виробники та постачальники обладнання для виробництв профільної галузі, торговельні та логістичні компанії, українські та міжнародні експерти в галузі економіки, екології, технологій та якості, провідні міжнародні компанії вапнякового ринку.

  Конференція LIMEFORUA 2019 триватиме два дні, поєднуючи діловий та розважальний формати, що дозволить розглянути бізнесові питання у поєднанні із захопливим проведенням часу.

  У перший день конференції учасники ознайомляться з підсумками роботи галузі у 2019 році, поділяться власним баченням та прогнозами на наступний рік, зможуть звірити свої плани розвитку з актуальними прогнозами, скоординувати дії щодо захисту ринку від негативних факторів. Друга частина конференції – День спілкування – дозволить поринути в атмосферу найкращого зимового курорту України та у невимушених умовах підтримати і налагодити особисті контакти з гравцями ринку.

   

  Долучайтеся до нашої події та проведіть незабутній час!

   

  Заповнити заявку та взяти участь в один клік: https://forms.gle/43zApLHUqSWdjEjY8

  Деталі: http://limeindustry.in.ua

  facebook: https://www.facebook.com/events/556586025099256/

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »