•  

 • Вперше в Україні була організована міжнародна конференція виробників пінопласту «INTERNATIONAL EPS FORUM 2019»

  7 листопада в Mercure congress hall відбулася міжнародна конференція «INTERNATIONAL EPS FORUM 2019», яка була організована асоціацією «Виробники пінопласту» України з метою поширення використання пінополістиролу (EPS) в якості екологічного утеплювача та підвищення енергоефективності будівель в Україні, виведення сфери виробництва на новий міжнародний рівень, впровадження європейського досвіду стандартизації систем утеплення, а також для обміну досвідом між багатьма країнами Європи та Азії у практичному використанні EPS матеріалів та їх переробка.

  Зокрема, присутні змогли ознайомитись з особливостями виробництва та застосування EPS в таких країнах, як Німеччина, Литва, Данія, Австралія, Японія та Іран.

  «Такий захід в Україні організований вперше, і ми дуже пишаємося, що з першого разу нам вдалося зробити все якісно. Нам дуже приємно, що така велика кількість країн та організацій зацікавилися та приїхали прийняти участь. Це говорить про те, що виробництво пінопласту в Україні розвивається, і стає цікавим для іноземних колег, що не може не радувати та надавати мотивацію. Ми впевнені, що ми стоїмо на правильному шляху та рухаємося до великого майбутнього. Ця конференція стала ще одним дуже великим та важливим кроком для нас. І в планах у нас зробити такий масштабний захід щорічним!», — зазначає президент асоціації «Виробники пінопласту» України, Захарєнков Роман.

  Всього на захід зареєструвалося близько 200 людей, серед яких представники Офісу Президента, Уряду, Верховної Ради, українських організацій та компаній, гості з інститутів та університетів будівництва України, а також гості з багатьох країн Європи та Азії.

  Асоціація «Виробники пінопласту» України — некомерційна організація, яка об’єднує провідних українських виробників полістиролу, пінополістиролу (пінопласту) і товарів з нього.

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »