•  

 • І Всеукраїнська дорожня конференція на тему «Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку»

  Запрошуємо на І Всеукраїнську дорожню конференцію на тему «Дорожня галузь України: стан справ та перспективи розвитку», що відбудеться 14 березня 2019 року в м. Києві.

  Наймасштабніша подія в дорожній галузі за останні декілька років!
  Організатор конференції — Всеукраїнська дорожня Асоціація. Єдина в Україні
  Асоціація, що об’єднує дорожньо-будівельні компанії, виробників техніки та
  дорожніх матеріалів. Конференцію буде проведено у формі відкритої платформи для обговорення актуальних питань дорожньої галузі між представниками держави та бізнесу. До участі у Конференції ми запросили народних депутатів України, представників профільних міністерств та центральних органів виконавчої влади, представників
  обладміністрацій та мерів міст, міжнародні фінансові організації, профільні громадські організації, наукові установи, а також представників дорожнього бізнесу.
  Конференція стане відправною точкою налагодження діалогу бізнесу та влади. Основні принципи взаємодії та напрямки подальшої співпраці будуть зафіксовані у підсумковій резолюції.
  І Всеукраїнська дорожня конференція — це обговорення змін до законодавчої бази, планів у майбутньому будівельному сезоні, новітніх технологій в дорожній техніці та матеріалах. Це живе спілкування під час Гала-вечері — можливість обмінятись новими діловими контактами, знайти партнерів.
  Дата: 14 березня 2018 10:00
  Місце: Radisson Blu Hotel, Kyiv. вул. Ярославів Вал, 22
  Контактна особа: 093 720 78 62, Альона
  Детальна інформація на сайті: https://www.vda.org.ua/

  Сайт принадлежит
  группе изданий «Капстроительство»
  компания ООО «Медиа-Удача»
  since 1999
  Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
  Translate by Google »