•  

  • Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності

     

    Запрошуємо взяти участь в

    Другій Міжнародній науково-технічній конференції

    «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності».

     

    Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (МВЦ) Броварський проспект, 15, Київ.

    Дата проведення конференції: 18 лютого 2020 року.

    В конференції візьмуть участь представники всесвітньо відомих компаній, які поділяться своїм досвідом застосування технологій захисту та відновлення ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.

     

    Організатори конференції: «КБУ» Конфедерація будівельників України та ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва»

    Реєстрація: https://kievbuild.ite-excellence.com/uk-UA/get-e-ticket-part.aspx#personal

     

    Сайт: http://waterproofing.com.ua/

     

    Фейсбук: https://www.facebook.com/gidroconference/

     

    Учасники:

    1. MINOVA CarboTech GmbH (Німеччина) Зупинка води (протікання) в шахтах, підземних спорудах, гідроелектростанції, дамби (греблі), водних резервуарах різного призначення. Ремонт та зміцнення, а також «ін’єкційна» гідроізоляція фундаментів і підземної частини споруд. Хімічні матеріали різного призначення (поліуретанові ін’єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для гірничодобувної промисловості, будівельної галузі).
    2. MINOVA Ekochem (Польща) Ремонт та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн, (порожнин) в бетоні і залізобетоні, зупинка протікань. Спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води, проникаюча гідроізоляція, спеціальні суміші для гідроізоляції.
    3. MINOVA MAI GmbH (Австрія) Зміцнення опор і фундаментів нових об’єктів спеціального призначення, різних конструкцій, історичні будівлі і спорудження. Розширення (зміцнення) гірських доріг, схилів, зміцнення підпірних стін, гідротехнічних споруд. Зупинка зсування будівель та споруд, підведення (укріплення) нових фундаментів під споруди. Анкерні системи (технології анкерного кріплення).
    4. BPA GmbH (Німеччина) Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних і напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм (бентонітовий мати CEMtobent® з потрійним захистом, активна мембранна Гідроізоляція Silver Seal, BPA-DualProof композитна гідроізоляційна мембрана, герметики різного призначення). Хімічні будівельні матеріали для гідроізоляції, ремонту та зміцнення, зупинка води (протікання).
    5. MORATH (Німеччина) Укріплення схилів, установка протизсувних конструкцій на схилах, бурові роботи ділянках особливих умов, бурильні роботи в роботі в умовах обмеженого простору техніка та обладнання для робіт на ділянках особливих умов будівництва доріг, автострад, ЛЕП (портативні бурові установки, спеціальні бурові установки, блокові бурильні установки, обладнання для ін’єкційної гідроізоляції, шнекові диски)
    6. ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» Комплексне вирішення широкого спектра науково-технічних проблем будівельної галузі (дослідження технічного стану будівель і споруд, улаштування, ремонт і зміцнення підземних споруд, висотне будівництво, гідроізоляційні роботи, термомодернізація будівель і споруд, улаштування будівельних котлованів в умовах щільної забудови з мінімальним впливом на фундаменти прилеглих будинків і споруд.).
    7. Пенетрон (Україна) Гідроізоляції, ремонт та антикорозійного захисту бетонних конструкцій на об’єктах водного господарства, зокрема каналізаційно-насосних станціях, аеротенках, резервуарах чистої води тощо. Усунення пошкоджень за допомогою технічних рішень системи Пенетрон, як для існуючих споруд, так і споруд, що будуються.

     

    1. Маpei (Україна) Системні технічні рішення TM MAPEI для будівництва, ремонту, підсиленню та захисту різних типів конструкцій.

     

    1. Бетон Полотно (Україна) Відновлення, захист, зміцнення і гідроізоляція залізобетонних конструкцій за допомогою бетонного полотна Concrete Canvas.

     

     

    Набуті знання дадуть можливість фаховим спеціалістам вибрати потрібний матеріал та виконувати технологічно правильно роботи, що зміцнить конструкції та подовжить термін експлуатації споруд. Участь у Конференції безкоштовна, вхід за запрошеннями, які будуть надіслані на поштову адресу після отримання заявки.

     

     

     

    Оргкомітет конференції.

    При виникненні будь яких питань звертайтеся за телефоном 098-300-0-310 Віталій

    Сайт принадлежит
    группе изданий «Капстроительство»
    компания ООО «Медиа-Удача»
    since 1999
    Издательство не несёт ответственности за содержание сообщений информационных агенств и может публиковать материалы, не разделяя точку зрения автора.
    Translate by Google »