• Журнал "Бетон та Асфальт"

  Журнал «Бетон&Асфальт» — єдине всеукраїнське інформаційно-аналітичне видання про виробництво та застосування бетону у будіндустрії та розвиток дорожньої галузі.

  Журнал «Бетон&Асфальт», створений з метою заповнення нестачі інформації в сучасному бетонознавстві та дорожньому господарстві, за два роки роботи на ринку спеціалізованих ЗМІ став авторитетним джерелом інформації для керівників та фахівців організацій, зайнятих у сфері бетонної, дорожньо-будівельної та нерудної галузі.

  Виходить видання починаючи з 2004 року
  Періодичність виходу – 5 номерів на рік
  Тираж видання – 4500 примірників
  Обсяг – понад 60 сторінок
  Формат – А4 (210х297мм.)

  Географія поширення – вся Україна.

  Методи розповсюдження – підписка через усі підписні агенції України, редакцію, розповсюдження на всіх профільних виставках, форумах, конференціях, круглих столах, доставка до офісів будівельних компаній.

  Методи розповсюдження

  • 42% распространение по подписке через редакцию
  • 18% через подписные агентства
  • 17% профильные конференции, форумы, круглые столы, семинары
  • 9% выставки
  • 7% ДП "Пресса"
  • 7% адресная доставка

  Читацька аудиторія

  • 17% распространение через подписные агенства
  • 26% руководители выше среднего звена
  • 15% инженеры, технологи
  • 25% архитекторы, проектанты
  • 3% научные сотрудники
  • 7% менеджеры
  • 7% чиновники

  Інформація на сторінках журналу, за словами самих спеціалістів, допомагає ухвалювати правильні рішення у бізнесі. Експерти бетонного та дорожньо-будівельного ринку, які тісно співпрацюють з виданням «Бетон&Асфальт», мають не лише вчені ступені, але й успішні бізнесмени. У своїх коментарях вони дають інформацію, яка може бути цікавою і для тих, хто розвиває свій бізнес, і для тих, хто хоче відкрити новий.

  Тісний зв’язок науки з будівельним виробництвом, аналіз ринкової ситуації сприяє оперативному впровадженню сучасних технологій та матеріалів у будівельну та дорожню індустрію, а також сприяє подальшому розвитку цих галузей.

  ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ ЖУРНАЛУ «Бетон та Асфальт»

  Фахівці цементних заводів та продавці цементу Фахівці у сфері технологій контролю якості
  Фахівці будівельних та дорожньо-будівельних компаній Виробники, продавці та споживачі хімічних добавок
  Виробники, постачальники та споживачі продавці демонтажного, рециклінгового обладнання та техніки Виробники, постачальники та споживачі матеріалів, обладнання, техніки для монолітного, висотного будівництва
  Виробники, постачальники та споживачі бурильного, своєзабивного обладнання, віброзанурювачів тощо. Виробники, постачальники та споживачі металу (арматури, сітки, грат, огорож, дорожніх знаків тощо)
  Виробники та споживачі бетону та виробів з нього Виробники, постачальники матеріалів для дорожньої розмітки, систем безпеки
  Профільні НДІ, асоціації, організації та навчальні заклади Фахівці в галузі мостобудування та підземного будівництва
  Виробники, постачальники та споживачі сировини (щебінь, глина, пісок тощо) Виробники, постачальники та споживачі геосинтетичних матеріалів
  Виробники, постачальники та споживачі матеріалів, обладнання та техніки для догляду за дорогами Виробники, постачальники та споживачі малої механізації для дорожньої сфери
  Виробники, постачальники та споживачі бетонних та асфальтних заводів, обладнання та комплектуючий Виробники, постачальники та споживачі інструменту, обладнання для роботи з бетоном
  Виробники та споживачі асфальтобетону та дорожніх сумішей Виробники, постачальники та споживачі ізоляційних матеріалів

  РУБРИКИ ЖУРНАЛУ

  «Новини галузі» — актуальні новини у сфері будівництва та дорожньо-будівельної галузі.

  «Новини компаній» — свіжа інформація від провідних учасників галузі.

  «Круглий стіл» – обговорення актуальних питань ринку його учасниками.

  «Інтерв’ю» – погляд експерта ринку на актуальне питання чи проблему ринку.

  «Ринок» — аналіз окремого сегменту ринку (обсяги ринку, частка виробництва матеріалу вітчизняними та зарубіжними виробниками, імпорт-експорт, основні торгові марки, обсяги споживання, дані від операторів ринку та офіційна статистика, динаміка цін, переваги українських замовників, особливості збуту матеріалу, схеми реалізації вітчизняного та зарубіжного виробника, тенденції ринку (минулий і сучасний у порівнянні), прогнози розвитку ринку в найближчі роки).

  «Матеріали» — інформація про сучасні матеріали щодо їх впровадження та застосування у вітчизняну будівельну та дорожньо-будівельну галузь.

  «Технології» — інформація про сучасні технології та їх впровадження в українську будіндустрію оцінка економічної ефективності використовуваних технологій.

  «Техніка та обладнання» — інформація про пропозиції сучасного ринку обладнання та техніки для бетонної та дорожньої галузі (область використання конкретного виду, його характеристики, класифікація, виробники обладнання, торгові марки та відмінні характеристики, ціни, схема реалізації обладнання на українському ринку, основні тенденції ринку обладнання).

  «Стандарти» — інформація про чинні українські норми та стандарти, їх відповідність із зарубіжними, адаптація зарубіжних нормативів до вітчизняних умов.

  «Наука та практика» — розділ про новітні розробки вчених, випробування, можливості застосування на практиці, а також інформація про практичне застосування тих чи інших матеріалів, технологій, техніки та обладнання в умовах сучасного будівництва.

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »