• Звернення від організаційного комітету Форуму «Котеджні містечка-територія сервісу».

  Просимо уваги! Важливе повідомлення!
  Це звернення від організаційного комітету Форуму «Котеджні містечка-територія сервісу».

  Цей пост є проявом відкритого діалогу, прихильниками якого ми є.
  Так сталося, що близько п’яти років тому ми помітили, що ще не сформований, але вельми перспективний та амбітний, в плані подальшого розвитку, ринок розбудови котеджних містечок, зовсім не напрацював ніяких майданчиків для комунікацій серед менеджерів та функціонерів даної галузі.

  Ми не просто це помітили, але виступили з ініціативою по організації створення,  як виявилося, унікального заходу, який завдяки вже п’ятьом успішним та ефективним регулярним заходам є єдиним місцем живого спілкування інвесторів, забудовників та управлінців всіх наявних та запланованих котеджних містечок України.

  Отже, у вересні, ми оголосили про проведення шостого Форуму «Котеджні містечка-територія сервісу -2022». Він був запланований на 4 листопада. За цей час була проведена велика організаційна робота. На нашу зустріч чекав респектабельний конференц-хол «Гольф-центру», що знаходиться на Оболонській набережній в місті Києві. Була сформована цікава програма з залученням авторитетних спікерів. Ми все зробили для проведення довгоочікуваної зустрічі колег та друзів.

  На цей час залишився тиждень до запланованої дати Форуму. У організаторів все готово для проведення цього масштабного заходу. Це, без сумніву, мало б стати наймасштабнішим всеукраїнським заходом цієї галузі. Але ворог на початку жовтня перейшов до відвертої демонстрації своїх терористичних намірів. І, якби ми б запланували на 26 чи на 27 жовтня нашу Зустріч, майже весь запланований час нашого Форуму, «пройшов» би, на території бомбосховища (звичайно ми врахували всі заходи безпеки учасників). Такі обставини не сприяли б досягненню запланованої мети.
  Таким чином, виходячи з наведених обставин, ми вимушені ухвалили рішення про проведення шостого Форуму «Котеджні містечка – територія сервісу» в форматі онлайн-конференції.
  Сьогодні всі ми повинні враховувати нові виклики, спричинені війною. І хоча ми залишаємося прихильниками «живого» спілкування, до якого ми безумовно повернемося після нашої Перемоги, для безпеки кожного з нас – це безальтернативно зважене рішення. З таких обставин, оргкомітету знадобиться час для додаткової технічно-організаційної підготовки.
  Нова дата проведення нашого онлайн-Форуму – 18 листопада 2022 року. 
  Розбудова, побут та сервіс в котеджних містечках – запорука незалежної, непереможної України!

  Просимо реєструватися за умовами анкети учасника. Ми зробимо установлення та налаштування програми ZOOM (онлайн сервіс для проведення відео-конференцій) — безкоштовно.

  Анкета для участі: https://forms.gle/rYxnHggqhU9BFxTH7

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »