• Звіт з приїзної місії торгової виставки Warsaw Build

  Одною з дій, реалізованих у рамках програми реклами галузі Будування і Оздоблення будівель була приїзна місія, яка відбулася в днях 15-19.03.2022 р. Взяли в ній участь представники фірм з Албанії, України, Туреччини, Об’єднаних Арабських Емiратiв, а також журналісти, репрезентуючi зарубіжні медіа. Завдяки тому, статті, що описують польську будівельну галузь i її потенціал, могли побачити багато професійних людей з міжнародного ринку.

   

  Головною метою місії було уможливлення зав’язання економічної співпраці між підприємцями з Польщі і закордону. За планом її учасники приймали участь у зустрічах B2B з представниками польських фірм, відвідуючи місцеперебування Pekabex в Бадове-Мщiсках, а також KOSBUD у Дженьковiжнi.

   

  У рамках приїзду був також запланований візит на Міжнароднiй Торговiй Виставцi Архітектури і Оздоблюючих Матеріалів Warsaw Home Build. Головний пункт програми дав гостям нагоду до пізнання широкої пропозиції польських фірм з галузі. Вдалий перебіг заходу спричинив, що можливо було зав’язання багатьох нових бізнесових контактів з партнерами із зарубіжних ринків. Торгова Виставка Warsaw Home Build направлена до архітекторів, а також будівельних фірм, що спеціалізуються в оздоблюючих роботах.

  Важливим компонентом місії був візит на Міжнароднiй Торговiй Виставцi Будівництва і Архітектури BUDMA 2022 у Познані. То був винятковий шанс до широкої демонстрації польських виробників з будівельної галузі разом з їх продуктами в одному місці. Це призвело до встановлення плідних ділових відносин учасників місії з польськими компаніями. Варто згадати, що реклама галузі Будування і Оздоблення будівель -то ключовий, хоч не єдиний аспект організованої приїзної місії. Пiд час місії, учасники з декількох зарубіжних країн мали також можливість познайомитися з польською культурою і історією, відвідуючи найцікавіші туристичні пункти у Варшаві.

   

  Сайт належить
  групі видань «Капбудівництво»
  компанія ТОВ «Медіа-Удача»
  since 1999
  Видавництво не несе відповідальність за зміст повідомлень інформаційних агенств та може публікувати матеріали, не поділяючи точку зору автора.
  Translate by Google »